v diskusiach na pravde je vela prokremelskych trollov, ktori su za to plateni, pokial by pravda zaviedla po vzore idnes.cz autorizaciu, ze prispeky idy pod vlastnym menom, 90% takych bludov by sa stratilo
v diskusiach na pravde je vela prokremelskych trollov, ktori su za to plateni, pokial by pravda zaviedla po vzore idnes.cz autorizaciu, ze prispeky idy pod vlastnym menom, 90% takych bludov by sa stratilo
suhlas, predpokladam ze pride IM a trepne tam 100e, nech je to okruhle, dovod: lebo sa mu to prisnilo a mysli si, ze to bude dobre
ak sulik je minister, svedkovia matovicovi chcu, aby odisiel, ked odchadza, svedkovia matovicovi chcu, aby zostal ... co vlastne chcu svedkovia matovicovi
preco ? poviem ti informuciu, ak chces, tak aj ty sa s nim mozes stretnut na ministerstve - jma verejnu funkciu, zjednodusene povedane staci sa ohlasit a zabookovat termin - a fico to tak urobil.. - samozrejme, mohol ho tiez odmietnut, ale preco by mal, ked fico je poslanec nr a chcel sa informovat...
v tejto vojne uz stratili viac tankov (cez 900 potvrdenych), ako vyrobili od roku tusim 1992 (cca cez 600)
skoda, ze tato investicia neisla este dalej na vychod
v panike su ludia, ktori vedia, ze sa do parlamentu a na pozicie, z ktorych mali velky prospech nedostanu, myslim tym taku remisovu, kollara (predseda parlamentu, na poslanca mozno dosiahne), matovica - ak zoberiem volicsky kalkul, tak sas na tom len ziska, kedze odstavi cloveka, ktory tu uz 2 roky skodi a je proti nemu 90% ludi - som volic sas a podla mna mali byt rozdane nanovo karty uz vtedy, kedy IM si vydupal sefa ministerstva financii, pretoze on na tu funkciu nikdy nemal, druha vec, ze nemoze byt minister niekto, kto vykazoval koli nakladom stotisice km na fabii a titul ziskal podvodom
necital som clanok, ale pokial je to ten, co bol na idnes.cz, tak sa v nom nepise to, ze okrem toho chcu poliaci rozmiestnenie jadrovych zbrani na svojom uzemi - cize nie ze jedna jadrova bombicka a himarsi su v cudu - odpoved by bola velmi prekvapiva - ak by poliaci neboli v nato, tak uz davno zenu rusov spolu s ukrajincami z ukrajiny
este k poliakom - poliaci uz skor zistili, ze v pripade konfliktu s ruskom bude sa nemecko a francuzsko krutit ako had (ako v tejto vojne), jediny kto pomoze su amici a anglicania - nasu armadu ani nepocitam, nemame dost vojakov ani na zaistenie strategickych objektov - preto sa chcu spoliehat hlavne na seba, s cim sa da len suhlasit
problemy ruskej armady su obrovska korupcia - mozno 80% vlozenych prostriedkov sa rozkradlo, nekompetentne velenie - nepovysuje sa na zaklade schopnosti, ale protekcie, viac-menej neexistencia podostonickeho zboru, ktore riadi muzstvo - cize vysssi dostojnici musia dohliadat, co robia vojaci, armada je fragmentovana, na ukrajinskom fronte posobi 5-6 armad, kazda sa hraje na vlastnom piesocku (ma vlastne tankove, letecke prapory), viac menej neexistuje koordinacia, velke problemy v logistike, logistika je napojena na zeleznice - ak ukrajina im znici aj zeleznicne uzly, su v haji - k technike - rusi maju nieco dobre, ale v mozstve par kusov - ich zufalstvo ukazuje fakt, ze na fronte im ukrajinci znicili tank T-80UM2, ktory bol prototip a mali ho vraj len jeden - a v neposlednom rade rusky vojaci ani nevedia, koli comu maju na ukrajine zomierat - motivacia, ako sv...na, ukrajincov zenie boj o holi zivot...
to je take ... africke... - oni tam totiz nevedia, kedy sa narodili a tym padom vek len hadaju, ako u africkych imigrantov do europy, skoro kazdy z nich uvadza, ze este nemal 15 rokov, pricom uz od pohladu je jasne, ze "studia na vysokych skolach" maju uz davno za sebou...
no ja by zacal od fica a spol, kedze ti tu boli 12 rokov, cize by mali mat nabacovane 5x tolko, k tej tvojej prvej vete - vzdy mas moznost sa prestahovat do ruska, aspon tu nebudes vypisovat hovadiny, rusky troll
deti verchusky nebudu moct chodit sa rozdrapovat na nakupoch do zapadnych statoch - o to ide
zapadne firmy maju svojich majitelov a ti to zhodnotili, ze pre par predanych aut si nicit nervy s ruskym muzikom sa neoplati - priklad, ktory hovoril jeden zahranicny manazer: ak nemecky zamestnanec najde pod strojom maticku zo skrutky, tak zacne zistovat odkial odpadla, ak ju najde rusky zamestnanec, tak ju odkopne tak, aby ju nikto nevidel...
teba nema co zaujimat kto-co vlastni na ukrajine - to je vec ukrajiny - ich zem, ich pravidla, ale ma ta zaujimat kedy rusi vypadnu z ukrajiny, kedze tam nemaju co robit
k tym svietidlam, este doli halogenove ziarovky - pouzival som - nam normalna vydrzala cca 1000h, halogenova cca 2000h, ale stala 2x tolko
nie vzdy chces tankovat plnu nadrz, ale predpokladam, ze v mirai vazi tych cca 90 kg nadrz + expanderove nadoby https://www.researchgate.net/figure/Figure-3…
teraz je problem s vodikom, ale je to najbeznejsi prvok, moja predstava kartuseoveho systemu je, ze auto nema klasicku nadrz, ale 2-3 otvory na kartuse s kapacitou napr. po 2kg vodika (celkova hmotnost kartuse do 5kg), ktore si kupis a do auta ich zasunie obsluha - pri bezpecnom zasunuti dojde k odblokovaniu bezpecnostneho veka a vodik je pripraveny pre palivovu sustavu motora - odburalo by to (aspon podla mna) potencialne nebezpecne tankovanie z pistole, natankovane mas rychlo a palivo vies kupit na normalnej benzinke, cize ziadne budovanie drahych narzi - naplni sa uz vo vyrobe a dovezie na benziku.
ale ten cas pocitas (30 mnut), ked prides a mas nabijacku volnu, realne vsak je mozne, ze v case dovoleniek budes 2-5 v poradi, cize ta prestavka moze byt 30 min., ale aj 2 hodiny no a toto je na prasky - podla mna buducnost je vodik, a to bud priamo tankovanie vodika z pistole, ale prides na benzinku, kupis si napr. 2-3 5kg naplnene kartuse s vodikom, ktoru vopchas do otvoru v aute - nieco na principe domacej sody, kde co2 mas v bombicke - operacia na 5 minut a odchadzas prec
kicura nikdy ziadne zlate tehly v trezore nemal - vsetko to boli hlinikove ingoty zo slovalca, pretoze chcel pomoct podniku prezit a preto ich skupoval - on bol vlastne hrdina a narodovec, co myslel na ostatnych a nie na seba...:D :D :D ... by ma zaujimalo, kolko zlatych tehal ma fico v trezore
Odporúčame