rusko je v totalne v tej takej, archeologovia tomu hovoria, ze kulturna jama, akurat este leti dolu a nedopadlo na dno - uz sa v rusku potichucku spomina druhe kolo mobilizacie - pri prvom utieklo z ruska viac, ako milion muzov, pri druhom kole ich utecie 10 mil. - pocet je umerny tomu, kolko nakladu 200 sa vrati spat do ruska a to vsetko len koli krpatemu magorovi, ktory chcel mat v dejepise par oslavnych riadkov

