a ty si este sprostejsi - ak sa narodis, priezvisko si nevyberas a ak je v norme, alebo nemas nejaky velky pruser, tak si dozivotne nechas - a ze si ho neprechyluje (tabakova), je jej vec, nie tvoja
a ty si este sprostejsi - ak sa narodis, priezvisko si nevyberas a ak je v norme, alebo nemas nejaky velky pruser, tak si dozivotne nechas - a ze si ho neprechyluje (tabakova), je jej vec, nie tvoja
dala jej dolu siltovku - to sa da urobit roznymi sposobmi, ale ja si myslim, ze to slovo "dala" sa da nahradit slovom "zhodila fackou po silte siltovky"
samozrejme mozu poziadat o azyl, ale ten by im mal byt zamietnuty kedze mobilizacia nepatri na dovody na azyl, nech si to vyzeru, pretoze oni neutekaju koli tomu, ze nesuhlasia s vojnou na ukrajine - ti uz opustili rusko na zaciatku invazie - ale utekaju koli tomu, ze teraz zistili, ze maju za milovaneho putina ist na frontu zomriet - ak sedeli v obyvacke pred tv, tak hrdo si davali Z aj na torty
pokial to bolo v nejakom podniku, je velmi pravdepodobne, ze bude zaznam - padni, komu padni, pokial to zacala ciganikova a dostala po papuli, tak ok, nech si odnesie aj trest
jasne, ty rusky troll, utocila na svoje uzemie, koreho celistvost garantovali mocnosti - teraz ta vacsina tych ruskych obcanov vidi, co si vybrala - rusi im znicili domy, infrastrikturu vsetci, bojaschopni, co si zobrali ruske pasy, tak vyfasovali povolavaky - perfektne - rusi urobili vsetko preto, aby si aj tych malo rusov na ukrajine znepriatelili - rusku nikdy im neislo o nejakych etnickych rusov, ale o uzemie a suroviny
moze tych muzikov bit aj milion, pokial budu fasovat ako zbrane taketo zhrdzavene crepy https://twitter.com/nexta_tv/status/15735820… , tak ukrajinci mozu byt v klidku
skor vystaviskom ruskej znicenej techniky - rusi si okrem svojej armady znicili aj obchodnu reputaciu svojej vojenskej techniky
to su rusky trolovia, podla ich logiky je potom ukrajina vo vojne s iranom a dalsimi statami , lebo iran dodal rusku vojnove drony (ktore su viac-menej nanic) - aj ked by amici poslali 200 himarsov, nie su vo vojne s ruskom - naklady usa na afganistan boli cca 2,3 biliona dolarov - velku cast tvorili mzdy - (co je 2300 mld usd), zatial pomoc ukrajine od usa bola mozno 15 mld dolarov, ak usa navysia svoju pomoc hoc 10 nasobne, vzdy je to nic - jednoducho ekonomicke silne staty rusa jednoducho cez ukrajinu vycerpaju a uzbroja
no pokial viem, tak rusi defakto nepriamo cca pred mesiacom priznali straty cca 45 tis. ludi - novinari to zistili tak, ze nejake ruske ministerstvo pozaduje financne zabezpecenie pre pozostalych vojakov navysit o tu cifru a pocitaju navysenie min. 8 tis. kazdy mesiac (da sa to dohladat), cize ukrajinske odhady su nadhodnotene tak okolo 10%
v prvom rade on ma komplex z toho, ze ho putin odstavil - kedze pocital s tym, ze bude znovu prezident, alebo premier, a zaroven mu zdrhla zena, cize sa snazi kricat co najviac
no tu je velky rozdiel, zatial co kolikova je od fachu a sa vyzna v problematike, robila uz za fica na ministerstve a spolu so zitnanskou drzali jankovsku bokom, ako sa len dalo, remisova v tom IT rezorte je katastrofa
no k tomu dodam, ze zena napr. nemoze robit zachranarku-potapacku a to prave koli tomu vahovemu obmedzeniu - kyslikova bomba na chrbat vazi viac, ako tych 15kg
o akych zbranovych systemoch tocis ? napln jadrovych hlavic treba menit kazdych 10 rokov, toto sa robilo orave na ukrajine, ak zoberiem, ze od roku 2008 su rusi s ukrajinou na noze, pochybujem ze bol robeny tam servis - cize drvyva vacsina ich hlavis je uz po "zivotnosti"
ked pugacovova bola slavna, putinovic este tahal na snurke kacurika po chodniku
nie, nemusis, nikto ta nenuti do ockovania, alebo ano ?
lepidlo kanagon prilepi na kazdu stolicku!, aj viackrat!
v prvom rade by mal byt zakaz sadit vysoke plodiny,ako kukurica, repka, slnecnica 4-5m od cesty, proste nemate sancu reagovat, ak vyleti odial diviak, alebo vysoka zver
netrep blbosti, ak by sa do toho vlozilo nato, uz su davno v moskve, kedze ruske najlepsie jednotky, co by ho mohli eventualne zastavit, uz neexistuju - zoldieri - pokial vieme, tak rusko si ich poziva na ukrajinu az zo syrie a je v tak zufalej situacii, ze kupuje hlupe drony z iranu
si myslim, ze v tom bunkri si posuva po mape neexistujuce jednotky, ako jeden s ciernym fuzom na konci II.sv. vojny
Odporúčame