na mieste sas to urobim ihned po prijati demisii prezidentkov
na mieste sas to urobim ihned po prijati demisii prezidentkov
ako ludi hlasovalo ? IM: vsetci clenovia olano do jedneho - jeden, vlastne ja..., kedze ja som olano a ostatni su "osobnosti"...
a ked ste hlasovali cez whatsup, pozerali ste prieskumy verejnej mienky ? IM: nie, nemali sme internet...
u nas pri >400 cykloch/rok (6-clenna rodina) vydrzala pracka AEG cca 4,5 roka - vymenu lozisk absolvovala po 3 rokoch - vtedy sme videli, co robi praci pracok - podarilo sa mu dostat lozisk, kde zacal posobit, ako brusny papier, odvedy pouzivame pracie kapsle
jj, za ten novy plech chcu okolo 60e (+praca)- svokor to vyriesil tak, ze ten hrdzavy plech vystrihol, nasledne vyrezal v hodny kus z plechu, ktory nanitoval - zmontoval do kopy a funguje
ihned po prijati demisii prezidentkou, by som od sas ocakaval, ze da navrh na odvolanie matovica z pozicie ministra financii (ja by to tak urcite urobil)
prezidentka to chape, ale heger to nechape, preco by mal podat demisiu, ked mu to IM este nepovedal ?
najlepsia reklama na lepidlo kanagon : igor matovic - drzi a nepusti...
ale ja som vobec nespochybnil jeho zarobok, pripocitaj este rocny prijem zo statnej kasy za volby, ja len som upozornil na to, ze na sk kasle, je mu to jedno
vo vcerajsej diskusii pod jednym clankom o IM (uz si nepamatam, ci to bolo smecku, alebo aktualitach) bol dobry prispevok, ako ZE VRAJ matovicovu rodinku v espanole vyhmatla slovacka v kaviarni - mali tam stretnutie s realitakom a dohadovala kupu vily za nejakych 1 350 000- eciek, on na sk totalne kasle (tuto info daval tak, ako som ju cital - da sa tam dohladat)
ak by si vybral sibir, tak tam by sa mu to nestalo - tam su mreze aj na oknach, co su na prizemi
sas toto neprijme, kedze vsetky rozumne veci moze podporit aj ked bude mimo koalicie, pricom jej manevrovaci priestor bude vacsi, kedze nebude musiet podporovat IM blbosti - akurat predpokladam, ze prvu vec co urobia je, ze podaju navrh na odvolanie IM z postu min. fin.
sa nedivim, ze bude rad, ak sa udrzi v europe - nova benzinova 55kw fiesta od 17500e, tolko penazi za take male auto s malym vykonom da len blazon...- automobilky s cenami totalne uleteli
lenze je velky rozdiel spalovat nejake minimalne odpadove mnozstvo a spalovat to, co malo putovat do europy - v principe to chapem, rusi musia udrziavat tazbu - ci chcu, alebo nechcu a taketo objemy plynu sa nedaju uskladnit v zasobnikoch (ktore nemaju v takej kapacite, kedze s takou alternativou nepocitali) - vychadzali s mylneho predpokladu, ze vdaka kupenym politikom v nemecku a francuzsku europa koli plynu a rope znovu zavrie oci a bude sa tvarit, ze sa nic nedeje
dristas rusky troll, rusi v elektrarni nemaju co robit
lenze je tu jeden velky rozdiel - ukrajina si na svojom uzemi moze rozmiestnovat dela a tanky kde chce - je to jej uzemie a rusa do toho nic neni
budaj je ako byvaly kotolnik mozno odbornik na palivove drevo, ale na medvedov urcite nie - ten odhad co dali polovnici je podla mna to minimum, by ma zaujimalo, ako je to na polskej strane tatier - kedze medved nepozna hranice - ci tam nam aspon ciastocne nepomahaju s regulaciou medveda
je to rusky troll, ktory za judasky gros siri bludy
zaciatkom minuleho storocia zilo na uzemi tatier cca 40 medvedov, teraz su ich stovky - podla mna ochrana predatora, ktory nema okrem cloveka ziadneho regulatora ma za umysel 2 veci - cez jeho akoze ochranu vytahovat od statu peniaze a druha je vyhnat ludi z lesa, aby nebolo vidno, kto tam kseftuje s drevom
lenze vacsina ludi (hlavne co robia vo velkych retazcoch) sa snazi prave v nedelu vychytavat smeny, kedze je priplatok cca 100% - cize vlastne svedkovia matovicovi nechcu, aby ludia si mohli privyrobit...
Odporúčame