lenze je tu velky rozdiel - v jemene je obcianska vojna, zatial tu jeden stat bezdovodne napadol uzemie druheho stratu (prakticky ukrajina je vo vojne od 2014)
lenze je tu velky rozdiel - v jemene je obcianska vojna, zatial tu jeden stat bezdovodne napadol uzemie druheho stratu (prakticky ukrajina je vo vojne od 2014)
pre teba monzo to logicke nie je, ale pre mna hej - rusi su posr.ty, z toho zeby museli vstupit do mesta, tak radsej zbombardovali most, ako ked by mali tam vojst a bojovat na uliciach
na ukrajine uz je tolko protitankovych striel, kolko rusko nema techniky ani v zalohach a ak uz nebudu mat techniku, tak su totalne nahrani a nezmeni to ani povolavanie zalozakov...
nas system s-300 je sice udrziavany, ale nie je modernizovany, optroti patriotu, ktory dojde - pricom ten patriot uz nie je ten patriot, ktory bol nasadeny v pustnej burke v iraku, uvedomte si, ze najlepsiu pvo ma izrael a ten ju postavil s pomocou usa. jediny problem vidim v tom patriote ten, ze nie je nas, dalej nechapem, preco je s300 v nitre - blizko statov nato - radar ma sice dosah 300km, ale ciel nici na cca max. 160km, ten system mal byt umiestneny niekde medzi strednym a vychodnym slovenskom
sluzbu najprv spustia v bratislave - jasne, ved ked ukrajinci prekrocia hranicu, tak su uz tam - bratislava je hned prve prihranicne mesto...
cine sa sankcie nepacia, lebo vidi, ako obstala, ak by zautocila na taiwan
india im ponukla tvrdu menu - rupie, kurz 1 rubel = 0,71 indickej rupie :D
renault je v tazkej strate aj bez vojny v rusku, ale ma vyznam kupovat bmw, mercedes, resp. luxusne znacky: tie sa predavaju aj pocas krizy, zlato ako investiciu teraz nie, rozhodne vyhybat sa sperkom, diamantom - mala likvidita, vela falsum, mozno oplatilo by sa teraz kupit akcie gazpromu, lukoilu (ide o to, ze kupit teraz je ich nemozne), kedze ich pokles je o 99%
myslim si, ze toto obdobie je primatorkou poslednykrat - podareny syncek to uz zariadil...
https://blisty.cz/art/107410-mozne-vysledky-… pozrite si analyzu stavu rusko - cina
s tym suhlasim, rusko ma cca 144 mil. obyvatelov a velmi sa to zmensuje, cize plan bol zabrat ukrajinu, moldavsko a povedat, je nas 200 mil., sme svetova velmoc - berte nas vazne, lenze plan nevysiel a z ruska sa stane severna korea c.2. inac ze vraj plutonium v tych atom. hlaviciach sa malo menit kazdych 10 rokov, co v rusku pochybujem, ze sa to dialo, cize je mozne, ze to plutonium v atom. hlaviciach je vzdy to povodne a vacsina jeho atom arzenalu ma cenu zelezneho srotu
jo, a po celej ukrajine su slogany "jadrove bomby do kazdej rodiny", vy ste z tej ruskej propagandy uz celi mimo
nase migy momentalne nie su viac-menej v prevadzkyschopnom stave - mozno je to u 75%-80%, polske migy boli udrziavane, poliaci si ich servisovali tusim sami, u nas zavolali 50 ruskych technikov, ktory na to kaslali - nedodrziavanie termninov a pod. - predpokladam, ze mali to tak nariadene z moskvy
rusi zacali rozmietnovat mobilne jadrove zbrane - hovoria tomu, ze idu na prehliadku do moskvy - samozrejme v stave pohotovosti - kto by tomu veril...zdroj: https://lnk.sk/mipu
a ja doporucujem pozriet tento link, pretoze talianska unikredt je medzi troma bankami, ktore maju v rusku rozpozicanych kopec prachov a hadajte, co sa stane, ak rusko zbankrotuje...
akurat firmy, co tam mali peniaze, tak dostanu velke kulove, viem, ze tam mali ulozene na terminakoch aj nejake mesta tazke miliony ceskych korun, tie o nich asi tiez pridu, inac rakuska Raiffeisenbank a talianska UniCredit a Société Générale maju kopec rozpizicanych penazi v rusku, zaver si urobte sami
uz vidim, ako by presmerovali uspory do svojich bank a ako im batuska putinovic jedneho dna povie "velka rus potrebuje vase dolare" a sup, uz mate ciste ucty, v cine detto
vzdy som bol v tom, ze pocas rokovani je klud zbrani, ale rusi to neurobili a pocas rokovani rusi utocili raketami a zabijali, tak neviem o com tocis
Odporúčame