ryza nie je ten tablet, ale ten kurz pre spriaznenu firmu - proste ucelovo vymyslena podmienka - ak nejaky dochodca chce tablet, tak si ho uz kupil a naucil sa ho pouzivat sam
ryza nie je ten tablet, ale ten kurz pre spriaznenu firmu - proste ucelovo vymyslena podmienka - ak nejaky dochodca chce tablet, tak si ho uz kupil a naucil sa ho pouzivat sam
moderne technologie su potrebne, co nie je potrebne, je konzumne spravanie - nedavny priklad odomna z domu - na 3 rocnej pracke wirphool prehrzavel plech na vrchnom kryte - klasika u tohoto vyrobcu - cena noveho plechu ako nahradneho dielu okolo 80e, pricom nova pracka stoji od 180e - vyrobna cena toho plechu mozno 3e - svokor vybral ten plech z plast. ramu - vyrezal zhrdzavenu cast a s nitovackami nanitoval novy plech - problem vyrieseny za par centov a pracka funguje dalej
vsetky ich kupim za 1 euro/ks a ja si uz s nimi poradim - urcite si najdu svojich novych zakaznikov, z toho nemam obavu
jj, ked dojdu hokejisti, alebo krasokorculiari s eritrei, to sa bude rusom vyhravat aj dopingu
1, vzdy, ked nieco lavrov povedal, platil presny opak
2, tou 3.sv. sa vyhrazaju rusi od vpadu na ukrajinu
3, 3 sv. urcite nebude, ak rus sa vrati tam, odkial prisiel
asi dalsi rusy generalisimus pojde koli jachte v spanielsku do "domaceho" vazenia, kedze peniaze, ktore boli urcene na protipoziane zabezpecenie, skoncili najskor tam
presne na to som myslel, o tyzden budu zarezavat na dombase
ano kupili, problem s400 je, ze je nekompatibilny so systemom velenia NATO, ono S400 je len vylepsena S300, pricom v praxi - naozajstnom konflikte este nebola nasadena, cize je mozne, ze ani zpolovice nebude tak dobra, ako ju predstavuje ruska propaganda
to nevysvetlis ruskym trolom - ukrajinu sleduju spionazne druzice roznych statov s rozlisenim pinpongovej lopticky, pricom snimky sa robia v roznych spektrach a zapad ma lepsi prehlad o pohybe ruskych vojsk, ako samotne rusko a okolo hranic nato neustale lietaju lietadla na sledovanie vzdusneho priestoru, cize amici velmi dobre vedia, ze raketa bola vystrelena z dombasu - proste rusi to nedokazu ututlat, mozu sa snazit, ako chcu
vsetci, co kricia, ze je to podpora vojny a pod. -podla predvojnovych cisel, ukrajina mala vlastnych 250 baterii s300 (dlhy dosah), pred tyzdnom ich bola funkcna min. polovica, my sme dodali 4 baterie s300, okrem toho pred vojnou mali dalsich cca 170 baterii stredneho dosahu (pecora, buk, kvadrant, kub) a 100 baterii kratkeho dosahu thor - cize nas prispevok je viac-menej symbolicky, skor si myslim, ze je to test nato, ako bude rusko reagovat
a "perlu afriky" zimbabwe si kde nechal ?
mozno neuveris, ale tanky maju pancier silny niekolko desiatok cm, ale akurat z predu, z vrchu je tam par cm pancier, pricom napr. ukrajinska protitankova strela 60-70cm, javelin vie prepalit pancier o hrubke cca 50cm, NLAW tusim 40cm a obe utocia zhora, kde je ten pancier nanic.
ano, toto sa stane, tak ako sa to stalo v inych skolach na vychode, uz teraz rodicia vozia svoje deti kazdy den do skor do sabinova
"Svinske satelity, uz ani klamat nemozeme! Vsetky zostrelit!"
to je smola, vlakom cestostujes na belize a bum, odrazu si v base...
teraz uz mozu, technika nato je z lietadiel uz von
v pripade konfliktu poctom nemame armadu ani na ochranu strategickej infrastruktury, nie to, aby proti niekomu aktivne bojovala, sk by malo mat cca 30-40 tis. ludi v zbrani, a kopec ludi, co maju za sebou aspon 2-3 mesacny vycvik - aktivne zalohy, aby v pripade konfliktu sa mohlo ihned hlasit po vystroj a vyzbroj nejakych 100 tis. ludi - nasa armada ma 18500 vojakov v uniforme, co je malo. poliaci maju 110 tis. profesional + 30 tis. nieco ako domoobrana + 10 tis. aktiv. zaloh a chcu to navysovat az na 250 tis.profesionalov
europa by si mala uvedomit, ze putinovic uznava len tie zmluvy, ktore su vyhodne pre neho, ostatne moze kedykolvek porusit...
Odporúčame