Absolútne nič to nedokazuje, že by spáchali akýkoľvek trestný čin.
Absolútne nič to nedokazuje, že by spáchali akýkoľvek trestný čin.
Absolútne bežný, v ničom právne nezávadný dialóg dvoch vyšetrovateľov, konzultujúcih právnu kvalifikáciu tr. činu.
Vidieť na tomto čokoľvek trestné môže iba právny idiot
Keby sud mohol zastavovat stihania, tak by ho zastavili, vid. verdikt.
Lenze na zastavenie stihania ziaden sud nema pravomoc, tak to ani nikto neocakaval, iba ty sa tu tvaris , ako keby bola aj taka moznost, lebo si uplne sprosty
To je hrozné, už ani bučivé spodobňovanie ludí čiernej pleti s opicami tým nevinným deťom z východnej Európy ti zlí Briti nedovolia...
Otázka pre autora : Tie deti nemali žiaden sprievod dospelých, ktorí za nich zodpovedali a ktorí ich toto nechali toto robiť???
Mafiánsky štartér "povedal jasne", a my sa teraz máme z toho posr.... ať ???
Keby to Krajský súd mohol ovplyvniť, tak by to zmietol zo stola. Bohužial zákony sú také, že kým nedôjde k podaniu obžaloby pred súdom (čo zjavne nedôjde nikdy), tak je to iba vecou prokuratúry.
Aj senát krajského súdu to čítal.
A záver: "Stíhanie vyšetrovateľov NAKA je neopodstatnené."
Vážený pán podplukovník Čurilla aj ostatní statoční policajti, v mojich očiach ste hrdinovia aj vašimi rodinami, že ste museli toto znášať, aby sme my ostatní mohli žiť v slušnej krajine a nie v tom ficovskom mafiánskom hnuse.
Velmi precenujes ich 2 mozgové bunky.
Oni sú sekta, zásadne nad ničím nerozmýšlajú, iba absolutne nekriticky veria...
čo by si aj viac očakával od výpočtovej kapacity ich 2 mozgových buniek
yes, smerácky dezolátik, napíš ešte niečo, nič ma nepoteší viac ako vidieť, že som ťa vytočil, až z toho búchaš svojou sprostou kotrbou o zárubňu...
Blaha ? Ten obtlstlý sráč? Silák iba za klávesnicou.
Keď s nim raz hodil reč Pročko, tak sa išiel vyžalovať Kollárovi ukazujuc mu svoj modrý krk a modrú skopanú pr..del
Nebol si to ty, co sa tu 1000 krat ohanal prezumpciou neviny?
takze snad rozumies, ze nevinu netreba nikdy dokazovat, vysvetlovat budu musiet ti, ktori na zaklade vyfantazirovaneho obvinenia obrali slusnych ludi o 2 tyzdne slobody.
Teraz sa pan Scholz v pondelok vrati do prace a zacne rannou poradou so svojimi podriadenymi Santusova a spol., co ho pred 2 tyzdnami zatkli :-))))))))))))))))))
Tebe z toho Lipšica už musí dobre hrabať...
Ja som o tejto "influencerke" doteraz ani nevedel a takých nás asi bolo viac... mne je ukradnutá aj naďalej ale či aj tým ostatným...? V konečnom dôsledku jej celá záležitosť zrejme ešte zvýši návštevnosť
Toho, kto na ten článok klikne a potom ho ešte aj komentuje
Odporúčame