zverenci môže byť vyžrebovaný .... to je čo?
zverenci môže byť vyžrebovaný .... to je čo?
kolko zarobia úradníci v bruseli- nikým nevolení, bez zodpovednosti....?
a hlupák roscoe vie len- lebofico. na ostatných "odborníkov" čo tu šefovali zabúda
nielen že môžeš- ešte budeš za hrdinu(pre niektorých)
čo je toto za štát a líder? pre toto sme museli budovať nepriechodné hranice na východe!! no už nastala zmena!?? nevidieť
nemecko rastie, francúzsko rastie......... slovensko padá- lebofico
a za tvoju môžu tvoji rodičia alebo len ty sám?
+++++++++++++
aj s ukrajincami
a v ostatnej eU? tiež lebofico?
kde žiješ? kde nie sú?
si velmi velmi jednoduchý
neustále zhoršujúca situácia? to kde? trápne
15 rokov nie ja stále 36. a príde PS a všetko bude sadarmo- srandista
A? nechce sa ti robiť? oni to už za teba nevytiahnu- ani za lenocha partizána
hlavne že to ludia chcú a kupujú
zober liek- neber drogu!!
Odporúčame