EU nemá šancu- a najmä v dnešnej podobe
EU nemá šancu- a najmä v dnešnej podobe
vedieš učené debaty na WC. tak je plochá?
ten vaclav lahev toho natáral. a ešte si zabudol jeho reči o králikárnach
ako nás môžu porovnávať s niekym kto má 3, 4 a viac x vyšší príjem? ako môže taký spolok fungovať?
najbohatší je ten kto má najväčší dlh!?
ten výpočet vyzerá jednoducho- no ked ideš na sociálku sa opýtať či ti predčasný vyjde- nevieme, nejde to vypočítať, ešte robíte a nemáme podklady. no ak chceš ísť nesmieš robiť ale nevieš či ti vyjde. pakáren
no ozval sa slušnák bezbunkovec
bezbunkovec- nie každý to robí ako ty
stačí? kde to vidíš? že niečo na cudzí účet objednáva?
100 rafale, 200 F-16 ....... dosť? komik objednáva- EU(my) platíme? či skorumpovaní UA ministri?
:-) odkedy? kolko zaplatili nemci?
a teba enteligenta nikto nechce?!
ty vela vecí z reálneho života ani netušíš senožer u válova
drogy už neberie?
pri válove- ako vždy
nie je každý ako ty
odkial berie prachy?
také čudo ako ona nepotrebuje nič vedieť- len tárať(aj ako ministerka)
Odporúčame