+++++++- alebo je to b.b
+++++++- alebo je to b.b
:-)) prejedajú ho majitelia poisťovní a tebe zostane trt
nič si nepamätáš?! fico chcel otvárať schôdze- kolko krát mu to dovolili? ?
matka ho živí a ešte jej závidí
++++++++++
si ok? isto nie. makaj, nepodvádzaj, neoptimalizuj- a budeš sa mať dobre
si ok? isto nie. makaj, nepodvádzaj, neoptimalizuj- a budeš sa mať dobre
závidíš svokrovi(že drel celý život- aj na teba), závidíš rodičom............. nezávid- makaj
ktorý štát nie je zadlžený?
tebe nič nepomôže
aj vrece zemiakov je lepšie ako matelko
++++++
a nikde nikto nespomína nejaké šetrenie na príživníkoch spoluobčanoch
na min. športu tiež robia úradníci a možno takí čo robia už roky
chceš šetrenie či nechceš? niekto niekedy by mal začať!
netáraš náhodou? chceš znižovať byrokraciu- či nechceš?
ty žiješ kde? vieš niečo aj o ukrajincoch? o tamojšej korupcii a mafii?
pletieš a táraš
ty brešeš a všetci na teba kašlú
čo sa dá robiť ked sa Nadovi rozum nedá naliať
nikde nevidím Jeep Avenger- tiež má pekný nárast
Odporúčame