to sú tie testy- resp. reklamy. opisujú chvália- no nepovedia že nie každý sa chce natrepať do"nákupnej tašky". Nie každému vyhovuje malé, nízke, tesné autíčko! no nehovorím že sa aj taký nenájde. No je potrebné povedať pravdu- nie je auto ako "auto".


