ozdravné opatrenia? :-) ta kdeže! radšej dosadiť 7. vládu za 4 roky. a potom dalšiu a dalšiu a ... a pindať a pindať.....
ozdravné opatrenia? :-) ta kdeže! radšej dosadiť 7. vládu za 4 roky. a potom dalšiu a dalšiu a ... a pindať a pindať.....
matelko? to je ten pacient? zase ho pustili? či utiekol?
len plač ri.dupa
dobre robíš- len si poplač nad sebou
nehorím nič o robote- hovorím o táraní
máš aj nejakú rodinu či si len tak užívaš?
to neviem- ale viem že mohol za testy, vakcíny, mom-ky, podpory lajdákom(dostávali vtedy tisíce)...............
beriem tvoj názor- ale- už si niečo napísal napr. proti výplacaniu milionov príživníkom? lebo to nikde od nikoho nevidím
počul si tieto dni niečo o francúzsku? 6 vlád za 4 roky. a ked niečo navrhne na ozdravenie- už je fuč. lebofico?!
si vedla- fica som volil raz- ked vládol sám- a dosť!
miki dávno vyzýval mladých- chodte za hranice- tak je to tu. hlavný výdobytok EU- volnosť, sloboda, cestovanie
tento partizán je niečo podobné ako senožer valdis- len si tu tak tára a vie prd
takí de.ilovia ako partizán závidia dôchodcom(aj vlastným rodičom) ale nikto tu nenadáva na ťažké miliardy čo idú príživníkom. Dnes som bol na letisku a letelo lietadlo do Londýna - mali ste vidieť tých pasažierov. úplná tma- a tu isto berú podporis- a možno aj tam.
odor? podobne ako ps- len tárať bez záväzkov a zodpovednosti
chudák- býva u mamky, tá ho živí a ešte jej závidí! asi mu nechce dať na drogy
on nie- ty. nevidíš súvislosti?
:-) celý "vyspelý" svet(aj ludia) žijú na dlh. nemáš úver?
pôjde niekde za velvyslanca
znížiť počet zamestnancov štátu- ale neprepúšťať
penazí je dosť- stačí nekradnúť!! preto matelko zadlžil štát o 24 miliárd
Odporúčame