platiš nejaké odvody štátu či len optimalizuješ??
platiš nejaké odvody štátu či len optimalizuješ??
chudák- bývaš u mamky a ešte jej aj závidíš!?
chod makať a nezávid- v robote aj v posteli
kedy to pochopíš? je jedno či dávajú 1,2 či 13 dôchodkov- stále je to len 8% HDP- na západe je to 13%
tí sa už zbláznili- útočia kde kade kde ich napadne- a všetci sklopia úši!?
ved vám makajú a podporujú ekonomiku
krajina možno nie- no tí liberáli sú na tom asi biedne ked ich nikde nechcú. neschopáci
halooo- vieš aj niečo iné? To je o macaronovi
môžu vymeniť aj 20 vlád- ked nechcú resp. nemôžu robiť šetriace nepopulárne opatrenia, tak premier sa môže aj pototo
a ty ešte nie?? či to máš od prirodzenia?
posielajú tam predsa zbrane
konečne sa aj niekto ozve?! no len aby strýčko sam nebombil! a nezaviedol 100, 250 .....% sankcie!
pošlú tam nejaké zbrane
nie- on len tlieska
také lahké nevieš? lebo sa dováža cez pol zemegule
ty predsa bývaš v osade a tam nevedia písať
ty už určite nič negarantuješ- ani že vydržíš kým dobehneš na WC
senožerovi so sklerozou škoda niečo vysvetlovať. tomu stačí seno do krmelca a je v poho
pri krmelci ti je fajn senožer
jemu už nepomôže ani pánboh
Odporúčame