ty teplá leklá ryba ani nevieš o čom je reč :-))
ty teplá leklá ryba ani nevieš o čom je reč :-))
nečítal si tu článok- väčšia polovica(aj ked polovice sú rovnaké :-)) kúpených EM na Slovensku bola kupovaná ako jazdenka(pre výhodnú cenu nakolko EM rýchlo strácajú hodnotu) v zahraničí? Aj tu jeden písal - chystám sa kúpiť jazdenú Teslu v zahraničí lebo išla hodne dole cena.
kolko z toho je jazdeniek zo zahraničia za nízku cenu?
nemusí to byť len o robení detí- a nerozmýšlať či ich uživím(najmä sedením doma)
dáš do hromady socializmus a úpadok europy?! všade bol socializmus?
zaženieš myš do kúta- tak bude hrýzť- a nieto ešte medved
aj ja som čakal že to tam nadhodí(aj napr. banderu) ked komik rozprával o fašizme
lepšie, zdravšie, lacnejšie je predsa dovážať lodami spoza velkej mláky!!? ste v poho??
och bože- a moja svokra to pije denne!!
malý bezvýznamný si ty
nie- to má od prirodzenia
pomaly bude treba súhlas na pohyb v prírode
a čo Dubravka? toho akosi nikto nespomína- a bol skvelý
aj ty si si vybudoval dogmu a asi jej aj veríš! no vôbec to nemusí byť pravdy- a môže iných ludí urážať a hnevať
podfuky, podvody vo "vyspelom" západe?!
Odporúčame