tak to vidím aj ja, len sa divím prečo policajti s tým nerobia poriadok- zastavím na ceste a končí!!
tak to vidím aj ja, len sa divím prečo policajti s tým nerobia poriadok- zastavím na ceste a končí!!
to len tvoje kecy majú obrovský význam :-))
si chudobný, alebo ťa baví takto sa trápiť?
zažil som ako poisťovák tvrdil- to nič, to nie je potrebné, nikto to nebude overovať- a pri udalosti- zatajili ste to- nemáte nárok. šmejdi
++++++++++++
7.00 do práce, 12.30 domov
nikto nemôže za to aký si(možno okrem rodičov) a kam si sa vopchal
ty isto nie- ty len senko
neviem načo je cestujúcim do lietadla tolká batožina? nosia tam celé kufre! načo??
to si nemyslí len on- vidí to celé Slovensko. a ešte aj zamestnaných učitelov po obchodoch, Lídli.............. chudáci prepracovaní- o 12,30 sú doma.
čo nie je z číny??
120 000 mrtvých civilov!! stačilo??
amik niečo povie a ty sa z toho zo.erieš
ty sa daj najprv do poriadku a nejednaj v rukavičkách :-)
ešte že žiadny slovák nemá vilu v zahraničí- len boháč premiér
Odporúčame