ako hovoril miki- načo vyrábať, pestovať? kúpime, dovezieme!
ako hovoril miki- načo vyrábať, pestovať? kúpime, dovezieme!
:-)) daj sa liečiť kus hovädzieho
majú dosť práčiek?
a všade vypisujete ako je tam draho, znečistené more, ako tam nechodia turisti................
slaboduchému všetci slaboduchí
:-)) si na smiech
oprava- o 20.18 tzv senožer
hlavne sa zorientuj ty
nie u nás- tebe
tebe nič nehovoria desaťtisíce mrtvých žien a detí v gaze?!
prachy sú prachy!! bokom ide ekologia, bezpečnosť...............!! zisk je prvoradý!!
neviem ako dnes ale pred pár rokmi mali dvaja kolegovia tuaregov a plakali- nevedeli sa ich zbaviť a ani reklamovať u výrobcu- obrovská poruchovosť. a mne hovorili- nikdy si nekupuj VW!!
prečo načo trápiť deti memorovaním, biflovaním, učením........... ved všetko je na nete, na všetko sú mašinky. škola hrou- nie niečo od detí požadovať, vyžadovať
to ale igiot nevie
konečne- niektorí(mnohí) sú roky na podporách a veselo robia, podnikajú
Odporúčame