tebe z toho fica poriadne hrabe. na záchod vieš aj sám?
tebe z toho fica poriadne hrabe. na záchod vieš aj sám?
slečna- môžem si tu zafajčiť? no nie- tu sa nesmie!! a čo tie špaky? no tí sa nepýtali!!
A tak je to aj so stavbami- kto sa nepýta je v poho. kto sa opýta ten nesmie. alebo udávaj susedov- Sú sám o sebe je nečinný. len na udanie
aj keby ako chcel- nevie to
:-))))))))))
pamätáme reči ako- chodte von študovať, pracovať, netreba vyrábať, pestovať- dovezieme........... všetko múdrosti mikikloša
a vo tom to je- vydrancovali, vyrabovali a nechali tak
sama UA berie a používa ruské energie! to je čo?
už pred 25, 30 rokmi som aj tu čítal- slováci- nerobte za pár šupov(pracujúca chudoba)- pytajte si viac. a to bol náš hlavný tromf- lacná pracovná sila- dokedy? a už to prestalo- a je pohroma. aj ked stále sme pracujúca chudoba- v porovnaní s štátmi EU.
už dávno mali byť sankcie!!
lkeby nie tatko, tak si už dakde bezdomovec
no ta jak- ved je jasné že sa vôbec neotepluje
poznáš ten vtip- komunista kradol z fabriky fúrik, kapitalista celú fabriku
kto to stále blbne s tými škodovkami?
srdce?? :-)
kto má peniaze vybaví si aj "nemožné" - aj u pamiatkárov. Tak je to aj u nás v meste- obyčajný človek musí mať na všetko povolenie- farbu strechy, okien, fasády............ nedovolia mu fotovoltaiku, úpravu........... a ten s peniazmi si to v pohode vybaví, alebo sa ani nepýta a rovno si všetko urobí ako chce a všetci sú ticho.
+++++++++ moja reč- za málo penazí málo muziky
Odporúčame