presne si opísal EK
presne si opísal EK
zabudol si dôležitý bod- ešte by som zdvihol platy na uroven nemecka, fr.... a bude poho
kým budeme na niekom závislí(a to budeme stále) tak si aspon môžeš vyberať na kom
zatial nie- už v roku 2024
a to si ešte vezme dotácie a EM odpíše
za keľo peneži??
tri tretiny podporujú rusko- málo?
a sú v tom daleko lepší! a svet mlčí- žiadne sankcie
srdce a snaha možno hej, ale snaha a jazdenie hore dole nestačí- je treba aj vedieť! žiadna súvislá akcia, tlak, kombinácia
a 20 rokov tvrdí debi...mokrati
za kapíku sa niečo verejne postavilo? alebo aspon udržiavalo, investovalo? stovky mostov ciest sa prepadávajú, rozpadavajú
kolko to už robia? kolko to už stálo? a teraz to prasklo? čo robili, nikto nevidel čo môže nastať.................?
ale niekedy sa aj dočkáš, no čakaj od rána do 16-tej. Dátum je široký pojem
++++++++++
táto nespokojná osoba kašle(ako celý kapitalizmus) na hladové doliny, na malé obce............
++++++++++++ táto nespokojná osoba nechápe súvislosti
čiastočne máš pravdu ale- je to podobné ako v dalších prípadoch napr. Jednota, zdravotníctvo, MHD.......- mnohé miesta, prevádzky, linky..... boli stratové a štát to dotoval, no súkromník to robiť nebude!! zlikviduje a potom mnohé mestá, dediny, linky...... sú bez. a tak sa treba rozhodnúť čo chceme- dotovať aj stratové a mať všade, alebo zrušiť a nechať len sem- tam(najlepšie v krajských mestách).
Odporúčame