aký karierny rast maju nekvalifikované práce, práce na linke...............?
aký karierny rast maju nekvalifikované práce, práce na linke...............?
je dobre že sa ti zatial nič nestalo, a ktovie aký majú vplyv na spotrebu?
taká plechovka- pre koho?
Knažko? to je kto?
a ich obsah! drísty
už čoskoro bude ako ty!?
načo, prečo, za kolko? nemajú niečo krajšie?
kolko mu započítali ked šiel rovno zo školy na ZVS?
++++++- ako hovoria(niektorí)europoslanci- to tu nevyzerá na EUparlament ale UA parlament- kolko zbraní, kolko miliárd, kolko...... na UA? a kolko ujovin pre euobčanov?
a teba? tvoja hlava? :-))
ešte že zelený nám dáva všetko sadarmo
najslobodnejší, najbezpečnejší....... štát!?
dovolím si trochu iný pohlad- matka žena je doma s dieťaťom v jeho najkrajších detských časoch- a to si ešte užíva dovolenku. poznám v okolí prípady ked je doma 3x3 roky- a mohla ísť do práce. No nechcela- chce byť doma- a potom sa už ani nevie poriadne zamestnať- ťažko si na to zvyknúť po tolkých rokoch dovolenky.
škoda- dobrý hráč! má smolu?
slušnák- videl si a počul niekedy mladý zverinec? ten sa nielen tackajú- tí bežia, jazdia nacenganí, nadrogovaní
to nie je milá stará pani- to je platený troll- podla jej vyjadrení ku druhým diskutujúcim
Odporúčame