lebo si nepriateľ!
lebo si nepriateľ!
tvoje reči sú populizmus- na západe dávajú na dôchodok 13 % HDP a u nás 8. A je jedno v kolkých dávkach. A melana má pravdu aj ked neuviedla jednu podstatnú skupinu- spoluobčanov do ktorej sa dáva už desaťročia miliardy aj ked nič nevyprodukuje- okrem detí!- čierna diera! a ešte sú dalšie- optimalizácia štátnej, verejnej správy, výdavky na zbrane, výdavky na polit. strany............................................ .............................!!
šašek by to mal tým bl... američanom poriadne nandať!
môžem ti dať -? máš ho --------
ukrajinci zautočili 444x
v dnešnej dobe sa ani nemôžme tomu čudovať- samé- zabití, zavraždený- či v slove, či vo filmei, dokonca malé deti hrajú hry kde zabíjajú, sekajú..... A ich rodičia im nedovolia pozerať filmy- lebo je tam násilie! :-))
také niečo tento autor nevníma- on vidí len antisemitizmus. také nepodstatné niečo ho nezaujíma!
len štekali ako zlostný pinč. a stále dookola- lebofico. a žiadne rozumné návrhy
nemusí byť škola na každom kroku- za naších čias sa chodilo aj na internát a trochu od mamičky
Odporúčame