nepodporuje genocídu a vraždenie
nepodporuje genocídu a vraždenie
leobo im chceli nanútiť niečo čo im nevyhovovalo v takej podobe a takých hraniciach
takže ty si bezbunkový?! ešte sa ti pravdu načmárať nepodarilo!!
++++++++
pre niekoho sú len naši a vyvolený národ- a ostatní ho nezaujímajú
ak ten dom bol jeho a ty ho devastuješ- tak sa nečuduj
A? hovorím niečo iné?
ale asi nie škodoviek?
ešte ste mohli dať názor inseminátora! dobrá vzorka!!
++++++++
oni si ešte nevšimli kam sa rúti EU- a najmä auto moto. Alebo im na tom nezáleží(alebo to robia naschvál- ale nie je isté prečo)
je zaujímavé, že tebe a podobným vadia dôchodky! a nevadí ti podporovanie príživníkov čo nikdy nič nevytvorili, že ti nevadí zbrojenie, podpora polit. strán, mimovládok.................. nechceš dôchodcov(aj tvojich starých rodičov a rodičov) pomaly utrácať? Na kdejaké c..joviny je penazí dosť(na výkup čiernych pozemkov, na stavanie bytov domov pre neprispôsobivých na soc. dávky na 10-15 detí.............) no pre tých čo to vytvorili niet. fujj
parta skončila? nejde aj nadávať, aj predávať!
slama u kravina
si zaspal dobu- menovaní už dávnejšie skončili
nevieš čítať? poliaci!
Odporúčame