ked na chrbát- komuništ
ked na chrbát- komuništ
tu je super debata- môžem čítať príspevky dvoch či troch- všetko ostatné je v ignore!! :-))) super!!
ja nie som turban
plakať tu a závidieť vidím len teba a tebe podobných
rozrávajú sa dvaja pri pive- moja žena smrdí potom, -moja aj predtým
už nechcú robiť slováci za minimálku?!
terazky sa zbadali?
no vidíš- a furt plačeš
odpovedz- čo si postavil(okrem oného) ty a tvoja perspektívna generácia?
a možno sa utešuje že už zajtra zge..e a bude pokoj
pekne o rodičoch!!
ktorý každý mladý? nesranduj!
makaj- neplač! kto postavil tie kúpele? čo si postavil ty a tebe podobní od komančov??
študuj, študuj- lebo zomreš spr.stý
vidím že tu vypisuje chudák Zaax- netráp sa- mám ťa v .... ignore.
a chudák zaax filozofuje
máš to prevrátené- tí niečo pre štát odrobili, vybudovali- to takí ako ty len vyplakavajú- yuotuberi, inlfuenceri, blogeri........................
Odporúčame