počul som od poliaka- BMW- bedzeš mieč vydaje
počul som od poliaka- BMW- bedzeš mieč vydaje
čo tam Slovesnko- ale eu bordbrusel
nevedia ani zostaviť vládu! hnusný fico!!
to píšeš o Slovensku?!
ale stále to je len- DAcia
och tí russi! či stop- to nie sú rusi- to sú demokrati!?
?????????? isto nie si v poriadku! admin- opäť vyhodiť!!
ak vyrábaš jeden fúrik a potom dva- tak ti výroba rastie o 100 %. A nezamestnanosť bola kolko? musíme uťahovať opasky!!! + úsporné balíčky!!! si zabudol! a mikiho heslo- chodte za hranice, nemusíme vyrábať- dovezieme!
aj v Martine!?
a podmožina - senožer valdis. A ten sa ani nenaučil čítať- alebo písať!? alebo- o kom to píše?
vyzerá to, že čoskoro bude sranda- zase volby
a tí čo bojovali po boku fašistov a zabíjali aj slovákov sú dnes naj demokrati a uctievajú banderu. Len treba vybudovať nepriedušnú šengen hranicu!!
dobre si im to dal- euúradníkom
majú tam chybu- 937 441, alebo 2!
už nebude čierna snehulienka, teplý robin..........?? no to je škoda!
ved ty oslavuj banderu
Odporúčame