koho zaujíma názor nejakého 00
aj na luxusné rezorty?
aj dievky im dodajú? ale ved by mohli chodiť vonku na dovolenky
nemajú sprchy? U nás napr. v st.tenise musia byť sprchy už od "horskej"tretej ligy
ja - ako ty- hovorím ako rozmýšlajú ludia
no zbohom!! to má byť víťazná vzorka?
keby si vedel aké tisíce dostali spoluobčania! matelko je náááááááááááááááááš!
už by mohli byť volby- aby si to niektorí zažili s PS a Sas
naštartoval- lacné montovne, velká nezamestnanosť, úsporné balíčky, výpredaj slov. bohatstva
aj v politike platí- nikdy nehovor nikdy
ked nič iné tak aspon s príživníkmi- ktorí stoja miliardy- môžu niečo urobiť
Republika už tam mohla byť- no pred volbami si to dokopali- už si boli príliš istí
a ja som mal kolegu ktorý stále volil KDH a odnože a pred dôchodkom mi hovoril- musím voliť Fica- ten dáva dôchodcom
máš recht- ale povedz koho známeho, skúseneho má skoro víťazné hnutie PS?
keby začali dotovať naftáky- to by bol predaj!
Odporúčame