auto celkovo nedáva zmysel- lepší je bajk
auto celkovo nedáva zmysel- lepší je bajk
opozícia je terazky(ako vždy) v chaossse- čo robiť- podporovať či odsudzovať?
súčasná opozícia len chystala, plánovala a zakazovala a zastavovala- no urobila p.d- okrem rozdávania penazí na MOM-ky, vakcíny, spoluobčanom, borisovi................
ako nejaká vandráčka s bl.ým úsmevom
ved ho tu vidíš- bývalý nádejný skorominister baláž
++++++++
sedí v kaviarni je mu dobre :-)
ten skoro minister baláž len trepe a trepe
ako sa hovorí- tebe(im) je..! 5 ročnej odškodné? :-)))
chudákom dajú platiť stk každý rok a boháčom budú dotovať EM každé 2 roky.
+++++++
tí z republiky aspon slovne protestujú, no tí z ps sa im ešte niekam strčia
stále také blbosti- a kto by sa mal o teba postarať? trojnásobný vysokoškolák- nepotrebuješ jesť, tovar, upratať ulice.......................???
boli sme 1. v rebríčku úmrtí a najhorší štát vo financiách
a tí úspešní v hostorii nikdy nedovládli 4 roky! Ktovie prečo?
to ale je pre senožera pri krmelci vysoká matematika a taký starý sklerotik si to nemôže pamätať
EK je propaganda? Zanechal financie v najhoršom stave v EU. A čo môžme očakávať od človeka čo nemá ani floka, ani fin. kartu a peniaze riadi manželka?
to nie je ale možné- nebude mať na sienko
typický senožer- prikážte a ja sa vám za to ešte strčím do r.. niekam. prežúvaj nepíš ujoviny
:-)) ja nie(ani nechem) ale niektorí spoluobčania môžu- aj celé osady
Odporúčame