prešporský slovák
porisko- vidíš to? takto sa to robí do.............!!
aj ja som čosi začul, že sa trochu urobí poriadok v účtoch- súkromných a podnikatelských. A možno aj to niekomu vadí(podobne ako v mimovládkach)
v poslednej vete si sa pekne opísal
daj sa vyšetriť!!
viete prd o lesoch a hospodárení v nich- ste veľmi jednoduchí
už zase si robíš nádeje? ešte ťa to neprešlo?
nielen chlebom je človek živý
a je to na baterky??
že tresty- ved pôjdu na rekreáciu
ty hovor niečo o vygr.och
10 000-tisíce mrtvych- aj žien a detí- a nič(sa neporušilo, a nič sa nedeje vo svete)
++++++++++
niekomu to takto vyhovuje!!
kedy príde reforme samospráv? kedy príde viac volebných obvodov? kedy....................?
no ako sa hovorí- reči sa hovoria, chlieb sa je! len reči, reči- a skutek utek. žiadna ryba si svoj rybník nevypustí!!
ked nevieš podnikať- zamestnaj sa niekde na páse! a budeš mať klad
ty nevieš počítať a si v srač.ách- ty chceš byť ako na západe
jasné- že ste vy dvaja v sračkách môže len e len fico. A nie to že ste neschopáci :-)))
++++++++++
ale senožer nechápe čo to tu trepe a že je každému na smiech
no ved! prečo? ved ich je státisíce.
Odporúčame