pred niekolkými rokmi ked sme mali najlacnejšiu prac. silu som tu čítal výzvy- slováci- nebudte blbí a nerobte za pár šupov. A teraz je to tu. Ale bolo to stále- ako môžme konkurovať zahraničiu ked firma v nemecku platí 4,5 tisíc ale tu 1,2 tisíc?
pred niekolkými rokmi ked sme mali najlacnejšiu prac. silu som tu čítal výzvy- slováci- nebudte blbí a nerobte za pár šupov. A teraz je to tu. Ale bolo to stále- ako môžme konkurovať zahraničiu ked firma v nemecku platí 4,5 tisíc ale tu 1,2 tisíc?
ved ty ich zamestnáš
kockáč- lebofico?? si smiešny- okrem iného.
bože- ved čítaj aj niečo iné! kde žiješ?
a popri tom kedže sú oddýchnutí môžu dalej zarábať
++++++++ a ešte mladí môžu dalej kdesi vegetiť a zarábať
peniaze na rôznych príživníkov im nevadia- ale tým čo majú 40 a viac rokov odrobených(aj ich rodičia) závidia
+++++++++ písal som to vedla v podobnej téme
Dávno mal štát ku centralizácii úradov- a ku znižovanie zbyt. úradníkov prikročiť- no to sa nikomu nechce. Na čo v dedine s 35 obyvatelmi Oú?
všade čítam- drahý plyn(berme z ruska), drahá elektrina, drahá prac. sila........ ako tu podnikať? ale môže za to - lebofico!!!!!!
kde bývaš? za čo a kde si vyštudoval?
vieš čítať? čokolvek ti predložím to bude russky blud! :-)
no a? vieš počítať? tak počítaj že s nami nevyje..babreš!
dúfam že sa takto rozprávaš aj s príživníkmi tvojími rodičmi!!
ale bolo veľa tých čo odišli v 60ke 70 ke
stíhajú to tie tlačiarne vytlačiť? či zase nebude pre euobčanov??
vitajte!! spolu to zvládneme!!!!
tak ta- vynadaj svojím starým rodičom a rodičom- všetko ti prežrali! fuj!!
a teraz sa po bráne škriabe pacient s plienkami! :-))
Odporúčame