tebe by niekto konečne mohol natlačiť niečo do hlavy- ale niečo rozumné! nezávid svojim rodičom
tebe by niekto konečne mohol natlačiť niečo do hlavy- ale niečo rozumné! nezávid svojim rodičom
začni aj ty používať svoj rozum(ak nejaký máš) a neverklikuj eu nezmysli
už si dávno odstrihnutý!?
ved si sa odstrihol už pred 3. rokmi- či?
obráť sa na všemocnú a vševediacu EU
citlivé dáta? čoho sa bojíš? robíš černotu?
imituje!? ale aspon neodovzdá posledné bez kecov ako niekto.
to sedí presne na EU
to sme- to ste - dopadli. USA = russko
:-))) si v pohode??
uvidím jednotu EU v praxi
ale tomu ten fico dal!!
je ked som bol u urologa(a to som tam čaka od 6-tej vonku pred bránou a bolo nás tam plno), tak mi povedal- nebol ste tu 12 rokov! Prečo nechodíte? Máte chodiť každé 2 roky. Hovorím mu- ak by sme chodili všetci ako máme tak tu musím stanovať od predvčera. Už nič nepovedal.
to je o Slovensku- nie?
ked dostal rozsudok, tak sa počítalo s tým že bude na doživotie! Tak aké teraz špekulácie?? na doživotie- ak už nedostal trest smrti!
niektorí nenormálni nevedia nič len tárať
preto si to ešte nevidel
Odporúčame