čo ste tam narobili to tam vidíte
čo ste tam narobili to tam vidíte
kedy opakovane? a navyše- pravda nie je hriech
aká posadnutosť? dotklo sa ťa to? a akú armádu si predstavuješ ty? počul si ich už rozprávať(asi áno)? to by len bola sranda
už nemusí- už tu bude čína
a sprostí fero vypisuje svoje bludy
ale vieme- 72 pohlaví, LGBTI+++++, anál-izmus EU.............................!!
ovemánia, Ved je to RUS- či?
ten pacient by mal ísť na vyšetrenia
neviem kto si ju dlho idealizoval ked sme museli budovať strážené hranice!?
:-)) takže to podpálili všetci len nie tí spoluobčania
ale v blave môže mať úspech a množstvo repríz
to je jeho hlavný problém už roky- fotiť ponožky, motorky, účesy..... jeho nezaujímajú dôležité veci
tak neplač stále
zamestnaj sa a budeš v poho
Odporúčame