:-))))))
a čítal si článok? no a ked to hovorí mukel v dojčlande- tak to bude isto pravda :-))
nevie! či rusko, či čínu, či usa,,,,,?
sa nerozčulujem- on hovorí o sebe ako o spodine
neskončilo- už bude makať pre čínu
pred volbami sa natára kdečo- no po volbách sa pravda ukáže(a nielen v DE)
kašlite na to! položte to a tešíme sa na nové volby! alebo- zrušte celý ten cirkus a urobme vládu odborníkov!! a to len bude cirkus!!!
čo funguje? napr. NR?
ale z robenia detí hádam hej, na to ostalo
majú ešte jednu?
senožera si nevšímaj- on to má od prirodzenia
to majú byť youtubery, inlfeceulery, politologovia, spoluobčania..................?
na teba sa nechytajú
a ženu si videl? aký berie žena dôchodok po mužovi?
ale neplače aké je to ťažké a nespravodlivé vychovať deti
už tu jedných spoluobčanov máme ktorí majú robenie detí ako obživu, pre normálnych je to radosť a potešenie
to je ale kus
Odporúčame