jeden múdry sedlák povedal podnikatelovi- tak žiť, tak sa obesím! Kašli na podnikanie a zamestnaj sa- budeš si žiť ako v perinke!!
jeden múdry sedlák povedal podnikatelovi- tak žiť, tak sa obesím! Kašli na podnikanie a zamestnaj sa- budeš si žiť ako v perinke!!
nenávidený tomáš chce s tým robiť poriadok- súhlasíš s ním?
horšie je že hlupák ako ty sa vyjadruje denno denne a otravuje tu vzduch
tých čo ho teraz osie.ajú
bolo by to fajn- no nikdy som to nezažil
+++++++
konečne!!
ked je bohatý načo má úvery, hypo, dlhy, autá.....................? je vlastne chudák!
im šije!
matelko nemá pravdu ani ked sa pomýli
kedy to rozhodli, terazky? a proruskí policajti sa prizerali? vám hrabe- či tým sudcom?
a upalovali banderovci!
hlavne že ty bezmozgovec si to pochopil!! proruskí boli tí policajti čo stáli naboku a prizerali sa??
zložité t.j. drahé?!
je demokracia- očkovať sa nikto nemusí
len sa neutešuj- ty si už teraz
čistý psychoš!! to si ty igiot?
to sa asi nedá- ale platiť dane z viacerých nehnutelnosti(vysoké) a z často čierneho nájmu by sa mohli
myslíš nejakého emerického prezidenta?
a fyzicky bojovať pôjdeš ty?!
Odporúčame