na UA, na zbrane............ti zadlžovanie nevadí
na UA, na zbrane............ti zadlžovanie nevadí
odkazujem ti že ho to nabaví
hambu robiš ty
alebo zmeniť systém- ak vystúpiš(alebo ťa vyhodia) z klubu - odchod a príde náhradník
aj v nemecku, rakúsku, taliansku...............majú problém zostaviť vládu a život ide dalej
vládne sily? bývalé, nov budúce- či o kom je reč? Kto masakruje, demokrati, či bývalí teroristi?
hovorí brav kolia
ale majú aspon tabulky a rastie im to- to kto má okrem štátnych? sú zamestnania kde dôchodca odíde do dôchodku a príde mladý a dostane tolko isto(alebo aj viac) mudrlant
vykašlite sa na to a skončite!!
učitelov je nedostatok(nie všade) ale je obrovské množstvo asistentov. Tí sa kde rátajú, čo robia??
nástupný plat- ale čo o 2, 5, 10 rokov? a nepíšeš o príplatkoch- ako u našej vlády
a ešte si dobre zarábajú v nejakej sbs-ke
minule v diskusii ked majerský presadzoval peniaze priamo pre Vuc som čakal že mu huliak povie- Vuc treba zrušiť ako zbytočný článok- splaslo by mu. no nepovedal to
++++ ryby si vlastný rybník nevypustia
a ty si čím postihnutý? chceš šetriť či nie? povedz ako a kde
a teraz daj niečo o mierotvornom vyspelom západe a jeho rozširovaní mieru a demokracie po celom svete
ona tam nie je za Slovensko- ona je tam za EU(a ich peniaze obrovské)- jej slová
kto to tam vymýšla tieto ujoviny??
Odporúčame