a čo rozvody, nabíjačky, a nie každý býva v dome a môže si dobíjať kedy potrebuje
a čo rozvody, nabíjačky, a nie každý býva v dome a môže si dobíjať kedy potrebuje
kto to je EU?
putin sa isto pototo
na čele je lajnová
nie ujo- uj
fakt- škoda s tebou diskutovať
máš to v tej bedni poriadne domiešané- zabudol si na nacistov a tým sa niekam strkáš!?
nie- senožer to má od prirodzenia- len si tak prežúva a tára
a na to máme(nie že by som bol proti)?
:-) +++++ a opačne
ešte tam nie je klud a demokracia?
takých motákov mám v ignore a nesledujem ich a mám pokoj
Odporúčame