škoda že si nespomínam ako táto iris komentovala predchádzajúce vláda odborníkov- od pacienta po naj odborníka z PS- bolo by to zaujímavé dozvedieť sa čo si o nich "myslela"
škoda že si nespomínam ako táto iris komentovala predchádzajúce vláda odborníkov- od pacienta po naj odborníka z PS- bolo by to zaujímavé dozvedieť sa čo si o nich "myslela"
a všetko chceš zbombiť a zrovnať zo zemou?
ale písať o lenivosti chceš! a musia byť aj také profesie- a nielen jadroví fyzici
lebo tam sa nevedia- nechcú uskromniť- tam predsa žijú na vyššej úrovni
kde je príspevok? nehodil sa?
prečo sa stále chcete miešať do fungovania nejakých cudzích kultúr, národov, štátov? prečo im chcete nasilu vnútiť vašu predstavu demokracie- napr. aj za cenu bombenia?
To už dávno nie je tá C 3 čo bývala. A táto nová sa už predáva? Lebo sa mala predávať v júni 2024
no ked môže pročko, stanke
svedomie národa?? :-)) oni v kaviarni nevedia ako národ žije
a chudáci "mladí" umierajú od hladu
v podstate pravda až na tú- lenivosť- chceš povedať že štát, spoločnosť nepotrebovala a nepotrebuje práce ako- upratovačky, predavačky, kuchárky...........................? tie boli a sú lenivé? A nehovoriac o tých ktorí prežili podstatnú časť života za komunistov- s nízkymi platmi?!
o nízkych dôchodkoch
a policajti stáli na boku na chodníku a prizerali sa! prečo?
aj napriek 10 000-om mrtvých civilistov po desaťročia? a púšte nechali palestíncom
tých obetí a násilia bolo ovela viac
a znova- mariče už za hranicami majú
mariče už za hranicami majú
Odporúčame