máš kontakty??
to bude isto omyl- to môže byť len na Slovensku
a ak pristúpi- budeš ho mať za hrdinu?
UA potrebuje pauzu e nejaké miliardy na dozbrojenie- len či má ludí?
môže ísť rusko na cubu, do mexica? či to sa nesmie? máš prázdno v gebulke
už nie sme v úžasnom neporazitelnom NATO?
lebo súkromníci len zdierajú kde môžu. prečo neplatia ako vo svojej krajine?
ty tu trepeš o zlodejoch a lajnách- dal si TO? či len trepeš a trepeš?
++++++
a závidí svojím rodičom a starým rodičom
a pôjde pod most!! drísty
začína- a ako končí?
vidíme niektoré(mnohé) rodiny ako sa snažia- narobiť deti a vyplakávať. poznám rodiny s 8, 9 detmi a rodičia nikdy neplakali a neplačú- vedia sa o rodinu postarať
++++++ a ešte si nespomenul dotovanie príživníkov spoluobčanov
to je len múdry senožer
neplatíš do prvého piliera a vyplakávaš- ved sa raz možno dožiješ!
každý zamestnanec odvádza štátu peniaze, že to nerobia firmy, podnikatelia, živnostníci, príživníci.....že všetci optimalizujú, podporujú šedú, čirnu ekonomiku- za to oni nemôžu
++++++++++++++
také drísty- % sú vypočítané ešte z príjmu v korunách za komunistov?
Odporúčame