už si v zákope?
už si v zákope?
to sú kecy kávičkárov- furt a stále! Nie sme náhodou v NATO? či to už nič neznamená??
o dva roky!!? Spalovák? Srandujete s tými dátumami?
nevydrží ani tolko čo cesty za hnusných komančov?
ale verím že to skôr vyrobia činani ako EU
ked ti to vyhovuje predaj aj na druhý den b?
další maskovaný chlap medzi ženami?
ako napísal tu kdesi jeden klasik- západné štáty držia spolu!!
nič netrvá večne- ani les
kto by to akože začal vymáhať od neprispôsobivých? Normálny občan všetko(väčšinou) zaplatí-a neprispôsobivý všetko dostane zdarma.
také chobotiny môže vymýšlať len EU- najprv tlačia a dotujú fotovoltaiku a teraz platia mariče elektriny, najprv dotujú EM a potom budú EM platiť od najazdených km............................
:-)) a najmä juesej! :-)
nič si si nevšimol? vylez z tej diery kde si zaliezol
že ty v tom raji sa zaoberáš tými chudákmi
zbierať loptičky??
pošlu aj legionárov?
možno ich už dosiahli- len ty to nechápeš
o kom je reč? o tom chlapovi na fotke?
mýliš si pojmy s dojmami
Odporúčame