ty dopletená teta- vieš aj niečo iné ako troll a peniaze??
ty dopletená teta- vieš aj niečo iné ako troll a peniaze??
++++++++
valdis hovorí o normálnosti!! :-) je to normálne?? :-))
nie je to nezodpovedné! je to- s prepáčením- rozumné- čo je mi od opozičníkov až divnô!!
on chudák za to nemôže- dal si príliš vela príklepov o radiátor!
nor to nikdy neprizná
zase si si dal príklepy o radiátor? neprehánaj to- je to na tebe vidieť
kontrolu od mamky nechcú- ale mama hotel im vyhovuje
kto je tá Europa?? Akých má vojakov?
kde to vidíš?
kolko miliárd EUR od nás vyviezol milý západ??
ako je môžu eliminovať? ved len nedávno ju zvolili
ten je v liehu furt
nechápeš? lebo je to doping!
a na tvoju- si taký b... alebo sa len robíš??
minule to tu kdesi písali- z tisícov 21 eurový dôchodok
miško - odpovedaj!
nie- ťuťmáci z PS
matelko už dávnejšie skončil- nevieš?
Odporúčame