aj mu nastavíš??
aj mu nastavíš??
tomu oni nehovoria krádež- to je šikovnosť
videl si ako sa skladajú vlády v iných eu štátoch?
ale už to(možno) začína vnímať
senožer- kedy si to kupoval, že si o nom nevedel? V 1990.?
ani nebude- nemá na to
daj si sienko a klud
prednášať tie jej naučené bludy je niečo iné ako vystúpiť niekde na konferencii
senožer- vieš o čom je vôbec reč? prežuvaj a teš sa zo života kým môžeš
kedy sa už konečne urobí poriadok s čiernou, šedou .....ekonomikou? S optimalizáciou nákladov .............
pacient už nemusí mať 7 %?
takže škola o ničom nevedela?
kupčenie s teplými!- som sa zlakol že hovoríš o ferenčákovi
no s kdh a pacientom(aj ked ten asi potrebuje 7 % a na tie nemá)
1170? Slabota
budeme UA dodávať aj ropu- za drahé peneži? a zaplatí to únia(aj nám)??
Odporúčame