hurááá- užil si adrenalín!
hurááá- užil si adrenalín!
a tí čo išli do dôchodku pred 10., 20-timi rokmi?
:-)) a-? čo má z toho?? :-))
+++++++++++++++++
oni nekričia- oni konajú(zabíjajú)- a tlačia sa aj do sýrie, libanonu.....a zabíjajú.
pfuj- stará pani potratila rozum?!
veru- nemôžeš beztrestne urážať!
PS-áci- nič? ticho? žiadne demonštrácie??
nemajú čo robiť?!
kvalitnú "prácu" ?
za penieze aj v prahe dom! zlatokopky vždy boli a budú.
a kedy nastane slubované upratovanie v samosprávach? načo má "obec" s 20-timi obyvatelmi starostu? ako môže robiť starostu individum s nedokončeným 4.ročníkom? ako môže robiť starostu človek ktorý obchodoval s bielym mäsom?....................
ako kopia pacienta z TT
to podvádzali a kradli už pred 20.timi rokmi? to mal byť vzor pre malého mončičáka?! etalon čistoty
omyl- to nie starosta- to poslanci :-)
:-))))))
keby nebolo rusov tak by si tu nevypisoval hov.diny
kto vlastne ovláda túto elektráren, a kto ju ostreluje?
pokial si dobre pamätám tak lindros bol sám zákerný a tvrdý hráč- a doplatil na svoj štýl hry
má obavy že jej syn ich neuživí?!
Odporúčame