puloš??
týka sa a velmi! kto podporuje príživníctvo(a zlodejinu) mimovládok?
na západe dostávajú dôchodcovia až 13 % DPH, u nás ani 8. a je jedno v kolkých dávkach
neviem či ho obetoval za smiech- či nie za alkohol?
ale oni ich predávajú dalej
to myslíte tu rozbitú bytovku plnú "vlastných" občanov??
petrik šaškuje celý život. keby odrobil aspon jednu nočnú- niečo užitočné.
lebo to nevie- vykrikovať, ziapať... nič iné nevie
alebo pacient z TT
rozkradnutá, korupčna, zadlžená....... UA pilier demokracie?? :-))))))))))))
konečne sa robia poriadky s podvodníkmi- PN, ID, priživníci...... kolko sa mohlo ušetriť penazí za desiatky rokov!
mnohé deti nemajú čo jesť/Gaza) a tu sa vyhadzujú miliony. a ten vyplave a ulovia ho.
podvodníci zostavia vládu!? ja nič- ja muzikant! keby to fico
bezdôvodný? preber sa
tie kofy z ps nevedia diskutovať- iba sa rehotať a skákať do reči
Odporúčame