peniaze sú- nevidíte tie platy calzona a spol.?
peniaze sú- nevidíte tie platy calzona a spol.?
ked tamtí rozdali zlaté vajca ekonomiky- ťažko sa hospodári. a tie zarábajú majitelom ťažké miliardy
iba tvoji kámoši nacisti a banderovci
o čom to chcel mudrovať senožer? ty ešte tak o kvalite tvojho sena
najlepšie mu ide zabíjať svojich občanov! či koho sú to občania?
čo môžeš očakávať od týchto tárajov?
človek ktorý žije dlhodobo mimo SR a nechce sa mu ani raz za 4 roky prísť na Slovensko by tu nemal voliť.
nie sú to náhodou ukrajinci?
že by objednať ešte nejaké vakcíny za miliardy(a potom ich vyhodiť)
ten donald je uplne mimo- ved najmúdrejšia múmia to konečne podpísala.
jeho to prejde- no teba nikdy
ktorý dátum ti vyhovuje?? možno ho zmenia
lebo fico
hovorím to vtedy ked čivava šteká- a to je stále
už konečne bojuješ na UA?
nie je každý ako ty
nie sú to bytovky s ukrajinskými občanmi?
Odporúčame