minule som čítal(možno nie tu na pravde) ako výrobcovia prichádzajú na to aký je tento systém zlý a nežiadaný u vodičov a prestanú ho montovať
minule som čítal(možno nie tu na pravde) ako výrobcovia prichádzajú na to aký je tento systém zlý a nežiadaný u vodičov a prestanú ho montovať
oni sa predsa bránia
a ty si vulgárny slušnočlovek
fico nie je slovensko a komik vôbec nie je ukrajina
fuj- hnusní rusi!
dobre jej radíš
čo je amíkov do toho?
vrahovia! kde sú, kedy konečne budú sankcie- aspon 21.
zase si nepochopil- ja hovorím o ich podpore počas celého(neužitočného) života- dokonca už pred ním- podpory už pred narodením, počas života- bývanie, inž. siete, voda, cesty, vybývané domy, byty .............................
pred časom som bol na socialnej- aký mi vyjde dôchodok(teda manželke)- a tam mi povedali- a nie raz- kym nemajú posledný zápočtový list nevedia mi to povedať!
ja hovorím o budúcnosti a aj o tom ako postupuje automatizácie a o tom kto bude robiť na dôchodcov a platiť odvody. ku tomu nemáš niečo? a kolko zaplatí odvodov jutuber, bloger, influencer...............?
píše sa - na dne!
ale si hnusná, vulgárna!
nie každý môže dať deťom všetko. ale tak je to najjednoduchšie- tu máš a daj pokoj.
o 75 % to vieme- na platy doktorov
a kto nás priblíži ku rakúsku? dzurinda, matelko, šimečka....?
nie kolonizované- koloniálne.
kto bude robiť na dôchodky ked tu bude plná automatizácia? z fabriky každých 76 sekúnd vyjde auto- a nie je tam ani jeden človek
prvá a -vraj- najväčšia vymoženosť nežnej- cestovať, cestovať...............
aké dôchodky berú na západe?
Odporúčame