čivava šteká a kolona ide dalej
čivava šteká a kolona ide dalej
podobne ako Slovensko v r.2020 alebo terazky madarsko.
amici kvôli jednemu občanovi prepadnú druhý štát
ukradli dosť práčiek?
chceš rozhodovať o krajine kde možno ani nikoho nemáš a nie si ochotný tu prísť raz za 4 roky voliť.
najprv píšeš že dlhodobo žijúci v zahraničí by voliť nemali, potom píšeš o elektr. volbe. Vyber si
ale to robí celé PS a najmä "dámy" a čivava
čo robia voliči PS sas..... len sa tvária najmúdrejšie- všade bol, všetko videl- a h..no vie.
a ked kradne, vraždí amík je čo? sankcie sú kde??
poloci predajú aj vlastnú mater
niečo pravdy v tom je- ale máme aj diplomovaných odborníkov(s kúpeným titulom) a tí sa rozumejú do všetkého- odborníci na všetko. Ako povedal jeden robotník šéfovi- vy ste dobrý teoretik- ale na p.ču praktik.
+++++++++
+ detičky do "práce"
mali by ti vziať ten invalidný dôchodok
nepáči sa ti to- ale je to pravda- hlavná otázka vypadla a referendum o blbostiach je zbytočné vyhodenie milionov.
ale vôl ako si ty trápi mnohých
vydierať sa oplatí!! aj "partnerov"!
tie trhy sú ale blbé!
prečo by mal niekto kto má život, rodinu, existenciu založenú kdesi daleko rozhodovať o živote na Slovensku? A ak vážne chce, tak nech raz za 4 roky príde pozrieť tu svoju rodnú hrudu a možno aj rodinu ak tu nejakú má!
Odporúčame