pred nejakým časom som bol na socialke s maželkou- kolko jej vyjde dôchodok? to oni nevedia ked pracuje a nemajú jej zápočtový list! :-)) srandisti - a vraj- chodte sa vopred informovať! :-)
pred nejakým časom som bol na socialke s maželkou- kolko jej vyjde dôchodok? to oni nevedia ked pracuje a nemajú jej zápočtový list! :-)) srandisti - a vraj- chodte sa vopred informovať! :-)
šulina vôbec nemusím- no na rozdiel od ostatných z opozície vie aspon čo chce- aj ked s ním nemusím súhlasiť, no ostatní len vyslovujú nejaké všeobecné pojmy- zlepšiť výber daní, adresné dôchodky, energ. pomoc............. ako, kolko, komu......? len kecy. jediné čo by vedeli-zrušiť, odobrať......
ved sa už tam na nich tešia- potrebujú utierať zadky
celkom strácaš pamäť. už si to tu písal aspon 100x - všetci vieme že si celkom mimo- len ku senu vieš trafiť(možno)
v pohode, ale mohol by si skúsiť aj niečo novšie- možno sa ti to zapáči.
ukrajinci/ky sa tvária ako nadludia- všimli si napr. Gazu, Irak, Iran...................?
je treba reklamu na jaskyne, mamutov, pračloveka........
jurík, petrík.... jeden mudrejší ako druhý
amici sú dodnes rozlezení po svete
hotová parodia- iranu vládnu blázni!! to hovorí vládca emeriky a okolia
alebo lepšie batérie
ale včera tu dávali ako rebel porodil dieťa- ide to :-)
++++++++ ani nie rodina- partneri
načo sa dal na niečo čomu nerozumie- a poškodzuje si meno? :-)
Odporúčame