štát by mal šetriť- na sebe, na príživníkoch..........
štát by mal šetriť- na sebe, na príživníkoch..........
++++++++
to ja hovorím dávno! aj tu v diskusiách sa niektorí zavzdušnujú nad dôchodkami- no nikde nečítam ako odsudzujú tieto podpory príživníkov.
si taký naivný?!
a chýba mu empatia
on je celý obmedzený
zase rokujú- zas niečo chystá
kto je otec?? rebel?
jazdíš nepoistený?
on nikdy nemal fakty- len urážky- tzv. slušnočlovek
nie- musí mať mladého aby ju mal kto opatrovať
ty si na tom rozumovo dobre ked všetko vieš z internetu- ako povedal robotník šefovi- vy ste dobrý teoretik ale na p..u praktik.
železnému polenu to nevadí
ale šimečková elita zase všetkému rozumie- nejaké kradnutie ich ludmi im nevadí.
+++++++++++
Odporúčame