tvoja uroven je už teraz poduroven
tvoja uroven je už teraz poduroven
odstrihnúť, odstrihnúť
ešte aj teraz sa musíš predvádzať?
++++++++++++ :-)
ak by si sa v práci fyzicky unavil- nemusel by si bikovať
tak to potom občania veľa neušetria
takto mier nebude
keby to bol neveriaci- tak v pohode
neviem prečo podporujete vydierača ktorí nevedel pre vojnou nič zabezpečiť- odstríniť korupciu, dohodnúť zmluvy s EU a NATO atd
robíš tam?
áno- aj tam ich je dosť
ked dáš partnerovi 20 sankcií asi nebude tvoj priatel
nie každý v práci oddychuje! niektorí tam aj makajú
čo to, čo to? ved po 40-ke nikoho nechcú! či už mladá generácia nevyhovuje?
zoberú prachy a pôjdu niekam inam.
ničiť, bombiť po celom svete- fuj
kecy- ty si zviera z prírody?
komik bol volený pred vojnou a podviedol ich vol. slubami. a teraz už nie je právoplatný prezident
Odporúčame