skrat? minul bránku- no a? ešte sa to nikomu nestalo- len rusovi.
skrat? minul bránku- no a? ešte sa to nikomu nestalo- len rusovi.
môžu byť nahnevaní- aj hrdí! či čo by mali robiť?
neviem čím to je- čech tu žije celý život- no ríka česky. asi im to nekapče
málo prázdnin, málo prázdnin........ pre žiakov, pre učitelov-kolko majú dovolenky? a rodičia často nevedia kam tie deti dať
ale ved oni to vymienajú za drony-či? za prachy?
++++++
musia škodiť a škodiť- Slovensku!
kaborant :-)
++++++++++
a ja že z roku 2026
tieto "celebrity" si neuvedomujú že spoločnosť- ludia- má aj iné potreby ktoré majú prednosť pred kultúrou nejakých skupín- lgbti, koníky, naháči...... napr. zdravotníctvo, výroba potravín...........
nič nedokázali- no sú veľmi unavení. jutuber, influencer............... nechcú nič len cestovať, selfi, fotky, chovať psíkov, zajačikov........... a samozrejme - prachy, bývanie, žúrky.........
+++++++
vraj 75 % má dôchodok nižší ako priemer
a tú elektrinu vyrobíme ako, z čoho?
mnohí o tom už roky rozprávajú, no nikto sa do toho nechce dať. a pochybujem o tom aj teraz. už dávno to malo byť. ako môže niekto čo nemá dokončený ani piaty ročník robiť výberové konania?
Odporúčame