myslíš aj vyspelý západ?
myslíš aj vyspelý západ?
ale- celý život odvádzali rôzne dane
mené? to je čo?
nechápeš? je menšia ponuka- je vyššia cena. odstrihnúť!!
príživníci- a ešte by chceli 13. dôchodok
zabúdate na jedno(viac)- obmedzenia. príkazy, zákazy..... dnešných pamiatkarov, historikov, mimovládiek, vládiek.......
nemusia mať kontajner- stačí obyč. konva na odpad
radšej nejaký visutý milionový cyklochodník!
nie každý- väčšina- nemá dom kde môže nabíjať aj hodín
a tebe isto nie
ked nás nechcete za lacno- plaťte veľa
chcete od rozvedeného predsedu kDH aby dodržiaval nejaké zásady? a hlavne- kresťanské? :-)) ved zapredal aj svoje deti
každý vlastník má rozhodovať o svojom vlastníctve- aj o lese. štát o štátnom, súkromník o svojom atd atd.
uvaliť clo- aspon 75 %
prudko inteligentné zvery- opakujú po človeku
ved to takto "funguje" už dávno. a peniaze si rodič vyberie na Oú.
reklama na tento(a podobné) prístroj beží už dlhú dobu. a nikto s tým nič nerobí!? verejný podvod a zneužívanie nemocných!
o kom je reč? kto je kresťan?
:-) tým šibe! ohavné ter. útoky- to hovoria tí čo vyvraždujú civilizácie!
Odporúčame