čakajú ako to dopadne
čakajú ako to dopadne
vojnové zločiny- mali by už konečne prísť sankcie
káčer isto nie je normálny
prečo tvoj?
podporuješ zabíjanie?!
pred emerikou
máš to poriadne dopletené- čo má donald s iránom? je to jeho sused? aj rusi to tak zbombardovali a rozbili? atd atd
kecy- pozri si trošku historiu tohto konfliktu
a tie tisíce a tisíce bombených objektov- to ich zveladovali?
zoberieme, zabijeme, zbohatneme- najväčší výpalník na svete
sám si protirečíš! jazdia či nejazdia s nefunkčnými svetlami?
vraj cca polovica
je 120 000 volných prac. miest, firmy nemôžu zohnať ludí
dobre "pracuješ"
cca 500 000 aut nemá zaplatenú poistku- štát to vidí?!
odstrihnúť........................!!
malo sa zasiahnuť? ako si na to prišiel? káčer niečo rozj...babre a EU je impotentná a je v ohrození?! a musí vstúpiť do vojny- a nechať sa zabíjať? dobrá logika. pôjdeš bojovať?
ty si isto slušnočlovek?
čo v sobotu- aj dnes vo velký Psviatok otvorené
ešte to neskončilo? to ako je možné?
Odporúčame