vatník- a čo je izrael? tebe nevadí ani genocída a vraždenie detí a žien- či len u rusov?
vatník- a čo je izrael? tebe nevadí ani genocída a vraždenie detí a žien- či len u rusov?
aká dohoda? izraelu sa netýka?
no ktovie čo ešte bude?
myslíš si že si ludia vyberajú schválne - vrahov(možno sa nájdu aj takí)? alebo si vyberajú v najlepšej viere to najlepšie z toho čo je v ponuke?
treba sa mu/jej liečiť
prečo- roky to výborne fungovalo v tisícoch a tisícoch motorov.
ved to- rusi to nerobia
mám tu teraz príbuzného ktorý je už roky v Anglicku- tam je raj! večer ideš na pohotovosť a pozrie ťa lekár až ráno ked nastúpi do roboty- v noci tam žiadny nebol.
ktorý naivka verí v dohody?
nadludia kašlú na dohody, zákony....
nitra hrá zákerne a surovo
vatník- never amíkom
ale ved je to vyriešené- všetko dovážať z emeriky
a rozchod bude kedy?
len dvihnúť ceny elektriny
budú zabíjať iranských lidrov- doteraz to nerobili?
Odporúčame